خانه / اخبار مهم / همایش بزرگ ۲۵ سالگی KNX

همایش بزرگ ۲۵ سالگی KNX

شرکت فراهوشمند انرژی آرتمن به عنوان همکار رسمی انجمن جهانی KNX و یکی از معتبرترین مراکز ارائه خدمات مشاوره، تامین قطعات و اجرای پروژه های ساختمان هوشمند و خانه هوشمند، در سال ۲۰۱۵ میلادی اقدام به برگزاری همایش بزرگ گرامیداشت ۲۵امین سال فعالیت پروتکل KNX نمود.

در این همایش که با حضور بیش از ۳۰۰ مهمان در سالن سندیکای شرکتهای ساختمانی برگزار شد، مهندس روزبه بیتا مدیرعامل شرکت فراهوشمند انرژی آرتمن و مسئول فنی پروژه های مجموعه، ضمن خوشامدگویی به مهمانان گرامی، تاریخچه KNX ، مزایای پروتکل KNX و راهکارهای قابل پیاده سازی با استاندارد KNX را تشریح نمودند. همچنین جناب آقای دکتر حیدر جهانبخش، عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی و مسئول کمیته بهینه سازی انرژی ساختمان، در ارائه ای بسیار ستودنی، مطالبی در مورد معماری سبز و رعایت اصول بهینه سازی انرژی در معماری و ساختمان، مطالبی را به حضار عرضه نمودند. همچنین جناب مهندس مهرداد جرجانی، کارشناس ارشد انرژی، راهکارهای شهر هوشمند با استاندارد KNX و تجمیع ساختمانها با انرژی های نو را تشریح کردند.

از نکات قابل توجه این همایش، حضور رسمی استاندارد KNX برای نخستین بار در ایران و حمایت رسمی انجمن جهانی KNX از این رویداد بود. تمامی مراحل ثبت نام و حضور در این همایش در سایت رسمی انجمن جهانی KNX انجام شد و تصاویر و گزارش آن به طور گسترده در سایت انجمن جهانی KNX و وب سایتهای خبری ساختمان هوشمند در جهان منتشر شد.

همچنین ببینید

نمایشگاه Light+Building آلمان

شرکت فراهوشمند انرژی آرتمن، مفتخر است که به عنوان تنها شرکت ایرانی ساختمان هوشمند در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *