خانه / اخبار مهم / کتاب آموزشی ساختمان هوشمند

کتاب آموزشی ساختمان هوشمند

شرکت فراهوشمند انرژی آرتمن، با همکاری دفتر تالیف سازمان آموزش و پرورش فصل خانه هوشمند در کتاب “طراحی و نصب تاسیسات حفاظتی و ساختمان هوشمند” سال دوم رشته الکتروتکنیک هنرستان را تالیف نموده است. با تالیف این کتاب ارزشمند، آموزش صحیح و اصولی خانه هوشمند وارد سیستم آموزشی کشور عزیزمان ایران شده است و ما را در کنار پیشرفته ترین کشورهای اروپایی در زمینه آموزش خانه و ساختمان هوشمند قرار می دهد.

در این کتاب، پروتکل KNX به عنوان تنها استاندارد باز بین المللی خانه و ساختمان هوشمند به صورت مرحله به مرحله و اصلی تدریس می گردد. تلفیق مطالب تئوری و عملی، به دانش آموز کمک میکند که به عنوان یک نیروی مناسب جهت ورود به بازار کار گسترده ساختمان هوشمند آماده شود. همچنین اهمیت دیگر این کتاب و پروتکل این است که استاندارد جهانی KNX رسما مرجع مورد استفاده و مورد نیاز در مسابقات بین المللی مهارت است و برای هر دانش آموز، یادگیری آن بیش از پیش لازم و ضروری می گردد.

وزیر وقت آموزش و پرورش، ضمن تقدیر و حمایت از این اقدام شایسته، آموزش حرفه ای دانش روز را نیاز اصلی نسل جدید محصلین اعلام کرد. امید است که با بکارگیری صحیح این آموزش و پرهیز از درگیر شدن هنرستان های کشور در مسائل حاشیه ای بازار کار خانه هوشمند و جلوگیری از ورود برندهای متفرقه، نسل متخصص و آماده به کار در حرفه خانه و ساختمان هوشمند وارد عرصه رقابت گردد.

همچنین ببینید

مرکز رسمی KNX در ایران

شرکت فراهوشمند انرژی آرتمن، پس از رفع تحریم های جهانی علیه ایران در سال ۲۰۱۵ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *