خانه / دوره بین المللی KNX با مدرک رسمی KNX Partner

دوره بین المللی KNX با مدرک رسمی KNX Partner

!Become a KNX Partner

دوره آموزشی KNX Basic & Advanced

دوره آموزشی KNX تنها مدرک معتبر ساختمان هوشمند در دنیا می باشد. این مدرک تحت نظارت انجمن جهانی KNX و مطابق استانداردهای اتحادیه اروپا صادر می گردد و از امتیاز آموزشی برخوردار است. آرتمن، به عنوان اولین مرکز رسمی آموزش KNX در ایران، با مجوز رسمی از انجمن جهانی KNX، از ابتدای سال ۲۰۱۶ اقدام به برگزاری دوره های آموزشی KNX مطابق با سرفصل رسمی انجمن KNX خواهد نمود. این دوره ها شامل مباحث تئوری و عملی می باشد. جهت دریافت سرفصل مطالب و راهنمای شرکت در دوره های بین المللی KNX، اینجا کلیک نمایید.

تاریخ دوره ها: مطابق تقویم آموزشی آرتمن

(لطفا تا اطلاع ثانوی، جهت دریافت اطلاعات از طریق ایمیل info@smart-buildings.ir یا artman.smart@gmail.com با ما در تماس باشید)

 

KNX course schedule 2022

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید
انتخاب کنید
لطفا شماره تماس را وارد نمایید
آدرس ایمیل خود را وارد کنید
اگر عضو انجمن جهانی KNX هستید، لطفا شماره عضویت خود را وارد نمایید.

با توجه به ظرفیت محدود دوره ها (طبق دستورالعمل رسمی انجمن جهانی KNX)، دوره ها به صورت چهار نفره برگزار می گردد. لذا ضروری است که جهت رزرو کلاس و مشخص شدن برنامه حضور، هرچه سریعتر اقدام به پیش ثبت نام از طریق تلفن شرکت یا آدرس ایمیل info@smart-buildings.ir نمایید تا مراحل ثبت نام شما در انجمن جهانی KNX، و هماهنگی زمان آن انجام شود. توجه شما را به نکات زیر جلب می کنیم:

*تاییدیه برگزاری کلاس های بین المللی KNX از سوی انجمن جهانی KNX برای اولین بار در ایران توسط شرکت آرتمن اخذ شده است.

* آرتمن، به عنوان برگزار کننده اولین مراسم رسمی KNX در ایران، قصد دارد با کیفیت ترین و معتبرترین دوره آموزشی KNX را به همه عزیزان ارائه دهد.

* دوره های آموزشی آرتمن، با جدیدترین تجهیزات KNX  تولید سال ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ و با آخرین نسخه نرم افزاری (ETS5) برگزار می گردد. همچنین دوره ها فقط توسط مربی رسمی انجمن KNX برگزار می گردد.

* مطابق قوانین، جزوات آموزشی دوره های KNX همواره یک هفته قبل از برگزاری هر دوره در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.

* مزایای دوره آموزشی KNX آرتمن: دریافت مدرک بین المللی معتبر بطور مستقیم از انجمن جهانی KNX با مشخصات کشور ایران، دریافت ووچر دانگل رایگان ETS5 Lite، مدرک معتبر جهت اشتغال در شرکتهای داخلی و خارجی و یا جهت معرفی به دانشگاه های معتبر دنیا، آموزش عملی با تجهیزات از برندهای مختلف KNX و آمادگی کامل جهت اجرای پروژه ها، آموزش تخصصی نرم افزار ETS 5، امکان همکاری با مجموعه آرتمن