خانه / اخبار ساختمان هوشمند / آموزش ساختمان هوشمند هنرستان

آموزش ساختمان هوشمند هنرستان

با توجه به ورود مبحث ساختمان هوشمند به کتب درسی سال جدید تحصیلی، مقطع هنرستان، پایه یازذهم فنی حرفه ای رشته الکتروتکنیک، و همچنین همکاری شرکت آرتمن در تالیف و تدریس مواد آموزشی پودمان “ساختمان هوشمند” این صفحه اختصاص به موارد کمک آموزشی و تکمیلی در این زمینه دارد.

همچنین هنرستان های محترم و مدرسین گرامی، با ارائه معرفی نامه از مرکز آموزشی خود، می توانند از تسهیلات دوره های آموزشی بین المللی و خرید تابلوهای آموزشی مطابق با سرفصل کتب درسی بهره مند شوند. برای آشنایی با تسهیلات آموزشی بین المللی آرتمن برای مدرسین هنرستان، با دفاتر آرتمن در تماس باشید.

ست های آموزشی منطبق بر مواد کتاب درسی و مطابق با استانداردهای جهانی در این زمینه طراحی شده و همکاران گرامی می توانند جهت تامین و خرید این تابلوهای آموزشی با دفاتر آرتمن تماس حاصل کنند. برای دریافت کاتالوگ ست آموزشی، اینجا را کلیک نمایید.

دریافت کاتالوگ ست آموزشی

موارد کمک آموزشی:

مشاهده فیلم های آموزشی مقدماتی (نحوه کار با نرم افزار و کارهای عملی اولیه)

مشاهده دوره های آموزشی بین المللی آرتمن

دریافت کتاب درسی ساختمان هوشمند

دریافت کتاب راهنمای هنرآموز ساختمان هوشمند

دریافت کتاب همراه هنرجو ی ساختمان هوشمند

دریافت اصلاحیات کمک آموزشی (به زودی)

همچنین همکاران محترمی که ست های آموزشی را از شرکت آرتمن خریداری و دریافت می نمایند، می توانند بسته کمک آموزشی شامل راهنمای نصب تابلو، سیم کشی و ویدئوهای آموزشی را از این طریق دریافت نمایند. می توانید جهت دریافت بسته آموزشی و شرکت در دوره های توجیهی، با دفاتر آرتمن در تماس باشید.

همچنین ببینید

کارگاه آموزشی الزامات طراحی خانه و ساختمان هوشمند در استان کردستان

دوره نکات طراحی و یکپارچه سازی در ساختمان هوشمند توسط شرکت فراهوشمند انرژی آرتمن و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.