خانه / اخبار ساختمان هوشمند / ثبت نام در کارگاه آموزشی محصولات ThinKNX و Integration در ساختمان هوشمند

ثبت نام در کارگاه آموزشی محصولات ThinKNX و Integration در ساختمان هوشمند

شرکت فراهوشمند انرژی آرتمن در راستای عمل به رسالت خود جهت توسعه بهره گیری از محصولات استاندارد در پروژه های ساختمان هوشمند و خانه هوشمند کشور، و همچنین ارائه اطلاعات به روز به همکاران و مشتریان محترم دو کارگاه آموزشی به صورت آنلاین و حضوری برگزار می نماید. شرکت در این کارگاه ها رایگان و ظرفیت محدود می باشد.

کارگاه آنلاین: جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰ صبح

کارگاه حضوری: پنجم اسفند ۱۳۹۵ – تهران  (هتل فردوسی – میدان امام خمینی) ساعت ۱۴ الی ۱۹

کارگاه آموزشی محصولات ThinKNX با هدف معرفی پروتکل های استاندارد و قابلیت های محصولات ThinKNX ایتالیا توسط شرکت فراهوشمند انرژی آرتمن، توزیع کننده انحصاری محصولات در ایران برگزار می گردد.

با توجه به سوالات مکرر همکاران گرامی و همچنین با هدف انجام مسئولیت حرفه ای شرکت آرتمن به عنوان پشتیبان اصلی محصولات ThinKNX در ایران، سعی شده است سرفصل های کاربردی جهت آشنایی هرچه بیشتر عزیزان با امکانات قابل پیاده سازی در ساختمان هوشمند توسط محصولات ThiKNX انجام گردد. همچنین امید است که با برگزاری موفق اولین وبینار، وبینارهای بعدی در فاصله های زمانی مناسب جهت بهره مندی همکاران گرامی برنامه ریزی شود. همچنین کارگاه حضوری این محصولات پنجم اسفند ۱۳۹۵ برگزار خواهد شد.

کارگاه آموزشی آنلاین (وبینار) محصولات ThinKNX در دو پنل برگزار می گردد که در زیر می توانید فایل سرفصل خلاصه مطالب را دریافت نمایید:

دریافت فایل سرفصل کارگاه آنلاینThinKNX Workshop

لطفا جهت ثبت نام در کارگاه حضوری، اطلاعات زیر را به ایمیل artman.smart@gmail.com ارسال فرمایید. با توجه به ظرفیت محدود خواهشمند است در اسرع وقت نسبت به  ارسال اطلاعات اقدام فرمایید.

نام و نام خانوادگی:

نام شرکت:

شماره تماس:

آدرس ایمیل:

امیدواریم مثل همیشه در کنار شما همراهان عزیز شاهد موفقیت های روزافزون باشیم.


فراهوشمند انرژی آرتمن

همچنین ببینید

کارگاه آموزشی الزامات طراحی خانه و ساختمان هوشمند در استان کردستان

دوره نکات طراحی و یکپارچه سازی در ساختمان هوشمند توسط شرکت فراهوشمند انرژی آرتمن و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *