خانه / اخبار ساختمان هوشمند / ثبت نام در مراسم روز جهانی KNX

ثبت نام در مراسم روز جهانی KNX

با توجه به حصول توافق هسته ای و رفع تحریم ها علیه کشور عزیزمان ایران، یکی از نهادهای علمی –فنی بین المللی که از این پس می تواند به طور فعال در حوزه مهندسی برق کشور فعالیت نماید، انجمن بین المللی KNX می باشد. این انجمن بین المللی، ۲۵ سال سابقه فعالیت جهانی در حوزه اتوماسیون ساختمان دارد و معتبرترین استاندارد بین المللی و تنها استاندارد باز بین المللی اتوماسیون ساختمان در جهان می باشد. با توجه به همزمانی ۲۵امین سالگرد تاسیس انجمن KNX و آغاز فرایند اجرایی توافق هسته ای، اولین حضور رسمی این انجمن در کشورمان ایران تحت عنوان مراسم بزرگداشت سالگرد تاسیس انجمن KNX در ایران و سایر کشورهای جهان با محوریت “شهر هوشمند KNX” برگزار خواهد شد.

در این نشست، مطالب مهمی جهت آشنایی با امکانات جدید و مزایای پروتکل KNX و ساختمان های هوشمند مطرح می گردد.  همچنین در این مراسم، جناب آقای دکتر جهانبخش (نایب رییس اول سازمان نظام مهندسی) به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت. این رویداد جهانی در روز بیست و هشتم مهر ماه سالجاری (۲۰/۱۰/۲۰۱۵) به طور همزمان در سراسر دنیا برگزار می گردد. در ایران، شرکت فراهوشمند انرژی آرتمن به عنوان همکار رسمی انجمن KNX ، اقدام به برگزاری این مراسم می نماید.

برنامه مذکور در تاریخ بیست و هشتم مهر ماه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ در محل سالن آمفی تئاتر سندیکای شرکتهای ساختمانی ایران با حضور مقامات کشوری، اساتید دانشگاه، شرکتهای مطرح، طراحان و معماران، متخصصین ساختمان هوشمند و مهمانان مدعو برگزار می گردد.

شرکت در این مراسم کاملا رایگان است. همچنین در حاشیه این مراسم موارد زیر خدمت شما عزیزان تقدیم می گردد:

– بروشور معرفی پروتکل KNX

– بن تخفیف خرید محصولات ساختمان هوشمند آرتمن

– بن تخفیف ۳۰{a5bc5c10372066e5c126c6aa7ce6da77413fe87402f8f2d00103d0621fca2b07} شرکت در کارگاه ها و دوره های آموزشی

همچنین امکان ثبت نام از طریق سایت رسمی انجمن KNX و وبسایت شرکت آرتمن فراهم می باشد. جهت دریافت برنامه نشست نیز می توانید از لینک موجود در انتهای همین مطلب استفاده نمایید. همچنین برنامه نشست از وبسایت رسمی انجمن KNX نیز قابل دریافت است.

جهت هرگونه سوال یا راهنمایی می توانید با شماره تلفن دفاتر آرتمن، ۲۶۱۴۸۲۵۸ و ۷۷۹۱۴۷۵۳ در تماس باشید.

اطلاعات مورد نیاز جهت ثبت نام: (نام و نام خانوادگی، تلفن، شماره همراه، آدرس ایمیل)

حتما پیش از ثبت نام، راهنمای ثبت نام را مطالعه فرمایید. در روز برگزاری مراسم، ارائه شماره Ticket و کارت شناسایی الزامی می باشد.

جهت دریافت فایل راهنمای ثبت نام، اینجا کلیک کنید.

جهت ثبت نام رایگان، اینجا کلیک کنید.

 جهت دریافت برنامه مراسم، اینجا کلیک کنید.

همچنین ببینید

کارگاه آموزشی الزامات طراحی خانه و ساختمان هوشمند در استان کردستان

دوره نکات طراحی و یکپارچه سازی در ساختمان هوشمند توسط شرکت فراهوشمند انرژی آرتمن و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *