خانه / اخبار ساختمان هوشمند / رونمایی از سه محصول جدید شرکت Incipio در CES 2015

رونمایی از سه محصول جدید شرکت Incipio در CES 2015

شرکت Incipio در نمایشگاه CES امسال از سه محصول جدید با نام های DIRECT Wireless Smart Outlet،  Light Bulb Adapter ، و Power Strip با خروجی های هوشمند یکپارچه رونمایی کرد.

هر سه این محصول از HomeKit پشتیبانی می کنند. این سه سازه که پریز هستند از نصب ساده ای برخوردارند و به کاربران اجازه می دهند تا وسایل خانه، چراغ ها، و دیگر آیتم های اطراف خود را که به هر یک از این ۳ خروجی هوشمند زده شده اند کنترل کنند.

این سه محصول با پشتیبانی کیت خانگی آی او اس شرکت اپل میتوانند برای کنترل دستگاه ها و لوازم خانه بدون دخالت دست از طریق فرمان صوتی سیری سازگار شوند. آن ها همچنین می توانند از طریق اپلیکیشن همراه حتی وقتی کاربر از خانه دور است، دستگاه ها را کنترل نمایند. دستگاههای Incipio علاوه بر این از ویژگی هشدار مجاورتی نیز برخوردارند بدین معنا که زمانی که افراد بدان ها نزدیک می شوند دستگاه ها و لوازم را روشن یا خاموش می کنند. Wireless Smart Outlet و Wireless Smart Light Bulb Adapter هر دو ۲۴.۹۹ دلار و Wireless Smart Power Strip حدود ۶۰ دلار قیمت خواهند داشت و هر سه آن ها تا سه ماهه دوم ۲۰۱۵ عرضه خواهند شد.

همچنین ببینید

کارگاه آموزشی الزامات طراحی خانه و ساختمان هوشمند در استان کردستان

دوره نکات طراحی و یکپارچه سازی در ساختمان هوشمند توسط شرکت فراهوشمند انرژی آرتمن و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *