خانه / اخبار مهم / نمایشگاه Light+Building آلمان

نمایشگاه Light+Building آلمان

شرکت فراهوشمند انرژی آرتمن، مفتخر است که به عنوان تنها شرکت ایرانی ساختمان هوشمند در بزرگترین و معتبرترین رویداد نور و ساختمان جهان که به نام نمایشگاه تجاری Light+Building در شهر فرانکفورت آلمان برگزار میشود در سالهای ۲۰۱۸ و ۲۰۲۰ دارای استند مستقل و حضور رسمی بوده است.

نمایشگاه Light+Building آلمان، دو سالانه ای در حوزه صنعت ساختمان، معماری و نور است که در شهر فرانکفورت آلمان برگزار می گردد. یکی از قدیمی ترین و مهمترین حوزه های مورد توجه این نمایشگاه که بخش عظیمی از آن را پوشش میدهد، اتوماسیون ساختمان است. از دیرباز شرکتهای مطرح در این حوزه با حضور در این نمایشگاه، از جدیدترین راهکارها و محصولات خود در حوزه ساختمان هوشمند رونمایی میکنند.

شرکت فراهوشمند انرژی آرتمن در سال ۲۰۲۰ برای دومین بار به صورت رسمی در این رویداد حضور یافته و به ارائه راهکارهای ساختمان هوشمند، معرفی محصولات و ارائه خدمات مشاوره ای کسب و کار در حوزه ساختمان هوشمند می پردازد. امید است که مثل همیشه، نماد توانمندی و مسئولیت پذیری متخصصین کشورمان در حوزه خانه هوشمند و ساختمان هوشمند باشیم.

*به روز رسانی: به دلیل شیوع اپیدمی ویروس کرونا COVID-19 در جهان، رویداد نمایشگاه Light+Building در سال ۲۰۲۰ لغو گردید. عزیزان میتوانند از طریق سایت نمایشگاه بخش مشارکت کنندگان و غرفه داران، با ما در ارتباط باشند.

همچنین ببینید

مرکز رسمی KNX در ایران

شرکت فراهوشمند انرژی آرتمن، پس از رفع تحریم های جهانی علیه ایران در سال ۲۰۱۵ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *