خانه / اخبار مهم / مرکز رسمی KNX در ایران

مرکز رسمی KNX در ایران

شرکت فراهوشمند انرژی آرتمن، پس از رفع تحریم های جهانی علیه ایران در سال ۲۰۱۵ میلادی و به محض امضای توافق برجام موسوم به ۱+۵ اقدام به تاسیس نخستین مرکز رسمی ایرانی KNX نمود.

با توجه به نیاز مبرم و روز افزون به آموزش حرفه ای و صحیح برنامه ریزی و بهره برداری سیستم های هوشمند ساختمان بخصوص با استاندارد جهانی KNX ، و با توجه به دانش و توان فنی اعضای شرکت فراهوشمند انرژی آرتمن، بلافاصله با درخواست تاسیس مرکز رسمی KNX در ایران موافقت شد و نخستین دوره های رسمی آموزش پروتکل KNX در دو سطح Partner و Advanced در ایران آغاز شد.

با توجه به عملکرد پیوسته و بدون جانبداری مرکز KNX آرتمن و ارائه خدمات حرفه ای همکاری آموزشی، مشاوره و تامین قطعات برای همکاران گرامی و کشورهای همسایه، مجوز دوره های HVAC و KNX Tutor نیز اخذ شد و بدین ترتیب تنها مرکز آموزش استاندارد KNX با توان ارائه تمامی سطوح مدرک بین المللی KNX در ایران به کار خود ادامه داد.

هم اکنون با دارا بودن ۵ مدرس حرفه ای KNX، چندین ست آموزشی، بیش از ۲۷۰ فارغ التحصیل در سطوح مختلف و حضور در دو دوره نمایشگاه Light+Building آلمان به عنوان همکار رسمی انجمن جهانی KNX، شرکت فراهوشمند انرژی آرتمن به قطب تربیت کارشناس و نیروی اجرایی حرفه ای در ساختمان هوشمند تبدیل شده است.

ارائه خدمات آموزشی به کشورهای سوئد، انگلیس، ارمنستان، عراق، مصر، امارات متحده عربی و … از دیگر امتیازات مرکز KNX آرتمن می باشد.

قابل ذکر است که تمامی مدارک صادره از طرف مرکز KNX آرتمن بدون نیاز به هرگونه ترجمه یا ارزشیابی، دارای اعتبار بین المللی می باشد و شرایط و کیفیت دوره های ارائه شده هم سطح با تمامی مراکز بین المللی در خاورمیانه و اروپا می باشد.

همچنین ببینید

نمایشگاه Light+Building آلمان

شرکت فراهوشمند انرژی آرتمن، مفتخر است که به عنوان تنها شرکت ایرانی ساختمان هوشمند در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *