خانه / سرور خانه هوشمند

سرور خانه هوشمند

آرتمن توزیع کننده محصولات ThinKNX ایتالیا در ایران
آرتمن توزیع کننده محصولات ThinKNX ایتالیا در ایران

سرور هوشمند برای اتوماسیون خانگی و اداری

سرور هوشمند

در مرکز راهکارهایی است که ما به شما عرضه می کنیم. این سرور برای سوییچ روشنایی، کنترل شیر برقی­های تدریجی، بالاست­های روشنایی دیمینگ و بسیاری کاربردهای دیگر بکار گرفته می شود. امکان مدیریت بر اساس پلان ساختمان و دسته بندی امکانات و همچنین دسترسی رایگان از تلفن همراه و تبلت ازمزایای این محصول می باشد.

این دستگاه به راحتی در ساختمان شما نصب می­ شود و با اتصال به شبکه داخلی می­تواند بر ورودی­ها (مانند کلیدها، حسگرهای حرکتی، کنتاکت­های درب، تلفن­های هوشمند و …) نظارت نموده و تمامی دستگاه­های الکترونیکی (مانند پرده ها، چراغ­های روشنایی، سیستم گرمایشی و …) را کنترل نماید. در واقع این دستگاه،  تمامی امکاناتی که از یک سیستم کنترل خانه هوشمند انتظار دارید را برآورده می­سازد.

قابلیت اتصال دوربین های مدار بسته و Intercom و یکپارچه سازی سیستم های امنیت، از مزایای دیگر این سرور قدرتمند است.

این دستگاه با قیمت مناسب، سیستم پایه برای سامانه خانه هوشمند را پیاده سازی می­نماید. همچنین نرم افزار رابط گرافیکی و برنامه ­های کاربردی با زبان فارسی در اختیار شما می باشد.

سرور موسیقی

سرور های موسیقی Thinknx در دو مدل تک زون و ۴ زون همزمان، با قابلیت افزایش تعداد زون های همزمان به ۱۶ عدد، آماده عرضه به بازار توسط شرکت آرتمن است. صدای آمپلی شده تا ۲۰۰ وات، امکان کنترل سیستم موسیقی از طریق تاچ پنل های Thinknx، قابلیت اتصال به سیستم های ابری اینترنتی، ورودی های متنوع USB و آنالوگ و همچنین اپ رایگان موبایل از مزایای دیگر این سرورهای با کیفیت است. ارتقا به سرور خانه هوشمند با تمام قابلیت های ذکر شده، به صورت همزمان و فقط با یک دستگاه نیز از ابتدای سال ۲۰۱۹ به این سرور افزوده شده است که شما را بی نیاز به قطعات اضافی دیگر جهت بهرمندی از مدیریت ساختمان خود می نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *