خانه / رستوران هوشمند

رستوران هوشمند

رستوران هوشمند

رستوران هوشمند علاوه بر آسایش و راحتی می تواند به مدیریت بهتر مجموعه کمک کند. سناریوهای متعدد استفاده از دوربین ، جوک باکس (مرکز پخش موسیقی به انتخاب مشتری) ، انتخاب نور فضای پذیرایی و … مزیت منحصر بفردی برای یک مرکز پذیرایی ممتاز است. دیگر برای سفارش غذا منتظر گارسون نخواهید ماند. منوی دیجیتال زیر دستان شماست. می توانید اول ببینید، سپس با لمس انگشتانتان منو را ورق بزنید و روی غذا کلیک کنیدتا سفارش شما ثبت شود.

لازم نیست منتظر بمانید تا شخصی سفارش شما را یادداشت کند یا وارد دستگاه کند.

وقتی وارد رستورانی میشوید و میز های هوشمند و اینتراکتیو را انتخاب میکنید چندین مزیت برای شما خواهد داشت.

  بدون عجله غذاهای مختلف را مشاهده میکنید. از کالری و زمان پخت مطلع میشوید و در نهایت با لمس منو ، غذای مورد علاقه تان را سفارش میدهید. –

می توانید تا آماده شدن غذا ، به بازی های تکی یا گروهی کامپیوتری روی میز رستوران سرگرم شوید. –

میتوانید روند آماده شدن غذای خود را روی میز مشاهده نمایید. –

 توسط کارت بانکی صورت حساب را همانجا پرداخت مینمایید. –

تجسم کنید هنگامی که پشت میز غذا خوری می نشینید ،  روی میز دریاچه ای وجود دارد که وقتی بشقاب ، لیوان و حتی دستتان را بر روی آن میگذارید واکنش نشان میدهد و یا اشیائی  که بر روی میز قرار میدهید توسط خطوط نورانی به یکدیگر متصل می شوند و با جابجایی آنها تصاویر زیبایی بوجود می آید . و یا دور لیوان های شما آرم و تبلیغ رستوران میچرخد و غیره.

در مدل هایی مشتری میتواند در ابتدا منو را روی میز ظاهر و بزرگ نماید. از غذا های ملل مختلف و میزان کالری و چربی آن مطلع شود و با دیدن دیگر مشخصات مانند شکل ظاهری و قیمت غذا آنرا بدون نیاز به پیشخدمت  سفارش دهد.

مواردی مانند کم نمک بودن یا حد سرخ شدن و … از دیگر موارد قابل سفارش به صورت تاچ روی میزاین رستوران مدرن هوشمند است.

بعد از سفارش شما می توانید از روند آماده شدن غذا مطلع گردید و به صورت زنده بر آشپزخانه نظارت داشته باشید و یا می توانید با استفاده از بازی های مختلف لمسی تا حاضر شدن غذا سرگرم بمانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *