نخستین مجوز برگزاری دوره های آموزشی KNX در ایران

اخبار ساختمان هوشمند خانه هوشمند محصولات جدید

راه اندازی اولین مرکز آموزش رسمی KNX

Posted By شرکت فراهوشمند انرژی آرتمن

دوره آموزشی KNX

دوره آموزشی KNX تنها مدرک معتبر ساختمان هوشمند در دنیا می باشد. این مدرک تحت نظارت انجمن جهانی KNX و مطابق استانداردهای اتحادیه اروپا صادر می گردد و از امتیاز آموزشی برخوردار است. آرتمن، به عنوان اولین مرکز رسمی آموزش KNX در ایران، با مجوز رسمی از انجمن جهانی KNX، از ابتدای سال ۲۰۱۶ اقدام به برگزاری دوره های آموزشی KNX مطابق با سرفصل رسمی انجمن KNX خواهد نمود. این دوره ها شامل مباحث تئوری و عملی می باشد. جهت دریافت سرفصل مطالب اینجا کلیک نمایید.

با توجه به ظرفیت محدود دوره ها (طبق دستورالعمل انجمن جهانی KNX)، دوره ها به صورت دو یا چهار نفره برگزار می گردد. لذا ضروری است که جهت رزرو کلاس و مشخص شدن برنامه حضور، هرچه سریعتر اقدام به پیش ثبت نام از طریق تماس با شرکت یا ارسال ایمیل به info@smart-buildings.ir نمایید تا مراحل ثبت نام شما در انجمن جهانی KNX، و هماهنگی زمان آن انجام شود. توجه شما را به نکات زیر جلب می کنیم:

*در حال حاضر تنها مرکز رسمی دارای مجوز از انجمن جهانی KNX در ایران، فقط شرکت آرتمن می باشد.

* آرتمن، به عنوان برگزار کننده اولین مراسم رسمی KNX در ایران، قصد دارد با کیفیت ترین و معتبرترین دوره آموزشی KNX را به همه عزیزان ارائه دهد.

* دوره های آموزشی آرتمن، با جدیدترین تجهیزات KNX و با آخرین نسخه نرم افزاری (ETS5) برگزار می گردد.

* مزایای دوره آموزشی KNX آرتمن: دریافت مدرک بین المللی معتبر بطور مستقیم از انجمن جهانی KNX، مدرک معتبر جهت اشتغال در شرکتهای داخلی و خارجی و یا جهت معرفی به دانشگاه های معتبر دنیا، آموزش عملی با تجهیزات از برندهای مختلف KNX و آمادگی کامل جهت اجرای پروژه ها، آموزش تخصصی نرم افزار ETS 5، امکان همکاری با مجموعه آرتمن

Tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

نوشته شده توسط شرکت فراهوشمند انرژی آرتمن

One thought on “راه اندازی اولین مرکز آموزش رسمی KNX

  1. لطفا اطلاعات بیشتری در مورد دوره ها از قبیل طول دوره و هزینه ها رو بدین ممنون

Leave a Reply

Your email address will not be published.

eight − six =