98-21-26148258+ info@smart-buildings.ir

مدرن ترین تکنولوژی‌های روز دنیا را به خانه خود بیاورید!

خانه شما منحصر به فرد است، پس مطابق میلتان، محیط زندگی خود را لوکس‌تر و دلپذیرتر از هر زمان دیگری بسازید و با بهره‌مندی از خانه ای هوشمند، مدیریت مصرف انرژی و امنیت آن را در دستان خود داشته باشید.

مدیریت خانه‌ی هوشمند از هر نقطه و در هر زمانی، با پروتکلی امن، استاندارد و جهانی

همیشه هشیار

خانه هوشمند شما همیشه هوشیار و آماده است. در صورت وقوع هرگونه هشدار، خطر سرقت، ریسک وقوع حریق، نشت آب و ... خانه هوشمند شما سریعا وارد عمل می شود و اقدامات لازم را انجام می دهد. شما نیز لحظه به لحظه از وقایع مطلع می شوید!

سبز و صرفه جو

خانه هوشمند شما، همواره بهترین و مفیدترین راه برای مصرف انرژی را پیدا می کند. با استفاده از انرژی های نو و با مدیریت مصرف، می توانید هم هزینه ها را کاهش دهید و هم زندگی سبز را تجربه کنید!

نظارت کامل

خانه هوشمند شما همواره بر تمامی پارامترهای حیاتی و همچنین ملاحظات امنیتی، نظارت کامل دارد. همچنین شما همواره می توانید بر تمامی پارامترها، وضعیت ها و شرایط ایمنی و امنیتی نظارت داشته باشید. دوربین ها نیز در اختیار شما هستند.

روشنایی و نورپردازی

تمامی تجهیزات روشنایی و نورپردازی تحت اختیار شما قرار دارند. همچنین خانه هوشمند شما وظیفه دارد سناریوها و عملکردهای اتوماتیک را در شرایط مختلف برای شما اجرا کند. شبیه سازی حضور شما در زمان مسافرت نیز با این سیستم امکانپذیر است.

تاسیسات هوشمند

تهویه مطبوع، سیستم سرمایشی و گرمایشی، پرده ها و تمامی تاسیسات ساختمان هوشمند شما، به طور اتوماتیک و هوشمند و با توجه به تغییرات محیطی و همچنین اعلان های هواشناسی تحت کنترل سیستم هوشمند و شما هستند! پس همیشه در بهترین شرایط زندگی می کنید!

برنامه ریزی و زمانبندی

تمام اتفاقات و رخدادها در خانه هوشمند شما برنامه ریزی شده است! برنامه ریزی آبیاری گیاهان، برنامه ریزی بازگشت شما به خانه، برنامه ریزی مسافرت و تعطیلات، برنامه صبحگاهی و برنامه خواب، همه و همه در خانه هوشمند شما برنامه ریزی شده است. همه چیز سرجای خود قرار دارد!

و باز هم هوشمند

این همه داستان نیست! صدها امکان دیگر در اختیار شماست. همچنین خانه هوشمند شما هر روز با پیشرفت تکنولوژی به امکانات و خدمات جدیدتری مجهز می شود! حتی خرید هوشمند، شست و شوی هوشمند، پخت و پز هوشمند و ... . خانه هوشمند آرتمن، زیرساختی مطمئن برای امروز و فردا!

فراهوشمند انرژی آرتمن

شرکت فراهوشمند انرژی آرتمن با اندیشه‌ای جهانی و با بهره‌مندی از دانش روز دنیا پا به عرصه‌ی بازار ساختمان هوشمند (Smart Home) و سیستم مدیریت ساختمان (BMS) ایران نهاد. تیم متخصص، جوان و پویای این شرکت در کنار دارا بودن مدارک بین‌المللی مربوطه و تدریس بین المللی سیستم‌های استاندارد خانه هوشمند در ایران گواهی این مطلب است. اولین برگزارکننده رسمی دوره‌های بین‌المللی KNX Partner با بیشترین دوره موفق برگزار شده HVAC, Advanced, Basic و Tutor در ایران، تنها نامزد ایرانی جایزه جهانی ساختمان هوشمند به صورت همزمان در دو حوزه آسیا و بهره‌وری مصرف انرژی انجمن KNX در سال 2018 میلادی، اجرای متعدد پروژه‌های خانه و ساختمان هوشمند، هتل هوشمند، ساختمان‌های اداری و برج ها در اقصی نقاط ایران بخشی از موفقیت‌های این شرکت در این حوزه است. هسته مرکزی آرتمن با تخصص مربوط به فن‌آوری هوشمند ساختمان، متشکل از کارشناسان و کارشناسان ارشد مهندسی برق و کامپیوتر، پروژهای اجرا شده‌ی شرکت آرتمن را نسبت به رقبا متمایز می‌سازد. آرتمن با طراحی دقیق و پیاده‌سازی سیستم هوشمند با استفاده از با کیفیت‌ترین محصولات روز اروپا، خانه و ساختمانی امن، لوکس، زیبا و استاندارد را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

آرتمن، نامی ایرانی، اعتبار جهانی

اخبار

آخرین اخبار ساختمان هوشمند

کارگاه آموزشی الزامات طراحی خانه و ساختمان هوشمند در استان کردستان

اخبار ساختمان هوشمند

کارگاه آموزشی الزامات طراحی خانه و ساختمان هوشمند در استان کردستان

ارسال شده توسط art man

دوره نکات طراحی و یکپارچه سازی در ساختمان هوشمند توسط شرکت فراهوشمند انرژی آرتمن و شرکت برقیار و حمایت سازمان نطام مهندسی استان کردستان برگزار میگردد
زمان برگزاری: پنجشنبه ۲۰/ ۱۰/ ۹۷ ساعت ۹ الی ۱۳
مکان: سالن اجتماعات سازمان نظام مهندسی سنندج
جهت ثبت

اخبار ساختمان هوشمند, تکنولوژی

آرتمن، افتخار صنعت ساختمان هوشمند ایران: کاندیدای دو جایزه جهانی KNX

ارسال شده توسط admin

با افتخار اعلام میدارد دپارتمان ساختمان هوشمند شرکت آرتمن، در سال ۲۰۱۸ موفق به نامزدی دو پروژه در جایزه جهانی ساختمان هوشمند KNX Award گردیده است. این دستاورد بزرگ را که برای نخستین بار نصیب کشور عزیزمان گردیده است را گرامی می داریم و امیدواریم

اخبار ساختمان هوشمند

حضور در نمایشگاه Light + Building 2018 آلمان

ارسال شده توسط admin

بدینوسیله به اطلاع میرساند به عنوان نخستین و تنها شرکت اتوماسیون ساختمان از ایران، شرکت فراهوشمند انرژی آرتمن در نمایشگاه Light+Building 2018 فرانکفورت آلمان در سالن Galleria1 غرفه B21 میزبان متخصصین ایرانی و همچنین همکاران خارجی می باشد. زمان برگزاری نمایشگاه از ۱۸ مارچ لغایت