کنترل روشنایی منزل به وسیله کلید بلوتوثی

کنترل روشنایی منزل به وسیله کلید بلوتوثی

اخبار ساختمان هوشمند تکنولوژی

کنترل روشنایی منزل به وسیله کلید بلوتوثی

Posted By شرکت فراهوشمند انرژی آرتمن

احتمالا با دستگاه های مختلفی، مانند لامپ های Hue فیلیپس، آشنایی دارید که توسط تلفن های هوشمند کنترل می شوند. اما نظرتان درباره کنترل چنین گجت هایی به وسیله یک کلید ساده چیست؟

شرکتی به نام Avi-on نیز همین با استفاده از همین ایده، کلیدی ساخته که بدون نیاز سیم یا چیز دیگری به دیوار اتاق شما متصل می شود. با توجه به بهره بردن این گجت ساده و کاربردی از سنسور بلوتوث، امکان کنترل برخی دستگاه های دارای بلوتوث با برند GE، از جمله لامپ ها و دیگر وسایل این شرکت، به وسیله آن مهیا است.

از دیگر ویژگی های جذاب این دستگاه، باتری آن است؛ به گفته کمپانی مذکور، این باتری ‘چندین سال’ دوام خواهد داشت. در ضمن، اگر ترجیح می دهید برای اینکار از تلفن هوشمندتان استفاده کنید، اپلیکیشن های iOS و اندروید این شرکت نیز برای این کار موجود هستند. از قابلیت های این اپلیکیشن ها می توان به تایمر، برنامه ریز و گروه بندی هوشمندی دستگاه ها اشاره کرد.

این شرکت برای تولید انبوه محصول منحصر به فردش، فعلا در مرحله توسعه و جذب سرمایه به سر می برد و به گفته Avi-on، تا پایان سال پای خود را به بازار باز خواهد کرد.

کمپانی مذکور ترجیح داده برای جذب سرمایه عمومی از پلتفرم Tilt Open استفاده کند. اگر مایل به پشتیبانی از این اختراع خلاقانه هستید، ساده ترین کیت آن، که شامل یک کلید و یه کنترل کننده روشنایی است، ۵۹ دلار، و کیت کامل آن برای خانه های کوچک، ۳۹۹ دلار هزینه خواهد داشت که البته با پرداخت آن در کنار دریافت این پکیج ها، به روند ارائه محصولات آن به بازار نیز سرعت بخشیده اید.

Tagged , , , , , , , ,

نوشته شده توسط شرکت فراهوشمند انرژی آرتمن

Leave a Reply

Your email address will not be published.

17 − fourteen =