تجربه خوابی خوش در خانه ای هوشمند!

اخبار ساختمان هوشمند تکنولوژی خانه هوشمند

تجربه خوابی خوش در خانه ای هوشمند!

Posted By شرکت فراهوشمند انرژی آرتمن

به نظر می آید که امروزه همه افراد مشکل خواب دارند و می خواهند خواب بهتری را تجربه کنند. تعداد زیادی برنامه موبایلی وجود دارد که همین هدف را دنبال می کنند. اما کمپانی ای به نام Sevenhugs تصمیم دارد همه افراد خانواده خواب خوبی را تجربه کنند.

راه حل این کمپانی یک هاب است که HugOne نام دارد که تعدادی Minihugs به آن متصل شده و خواب هر یک افراد را دنبال می کند. Minihugs در لبه تخت قرار می گیرند و رفتار خواب فردی که بر روی آن تخت می خوابد را دنبال می کند و تمام دیتایی که به دست می آورد ا بر روی یک گوشی با سیستم عامل اندروید و یا iOS ارسال می کند.

خانه هوشمند

اگرچه این سنسورها کار جدیدی نمی کنند اما این کمپانی قصد دارد تا وضعیت خواب فرزندانتان را بتوانید دنبال کنید و یک خانواده سالم داشته باشید. با کمک این وسیله جدید والدین می توانند زمانی که فرزندان آن ها از خواب بیدار می شوند یک نوتیفیکیشن دریافت کنند. HugOne به علاوه می تواند رطوبت و کیفیت هوای محیط را دنبال کرده و به یک ترموستات هوشمند متصل شده و دمای هوای محیط را تنظیم کند.

قیمت HugOne به همراه دو Minihugs ارائه می شود اگر نیاز به Minihugs های بیشتری دارید می توانید با پرداخت ۳۹ دلار برای هر کدام یک Minihugs جدید دریافت کنید. در یک زمان امکان استفاده از ۶ Minihugs وجود دارد.

خانه هوشمند

Tagged , , , , , , ,

نوشته شده توسط شرکت فراهوشمند انرژی آرتمن

Leave a Reply

Your email address will not be published.

three − three =