آیفون تصویری که نمایشگر آن تلفن هوشمند شماست

آیفون تصویری که نمایشگر آن تلفن هوشمند شماست

اخبار ساختمان هوشمند تکنولوژی

آیفون تصویری که نمایشگر آن تلفن هوشمند شماست

Posted By شرکت فراهوشمند انرژی آرتمن

سیستم آیفون تصویری Ring به اینترنت وای فای متصل می‌شود و ویدیویی زنده از هر مراجعه کننده را در اسمارت فون شما به نمایش می‌گذارد؛ خواه در خانه باشید یا نباشید! در ادامه با معرفی این آیفون تصویری همراه آرتمن باشید .

“با محصول ما می‌توانید همیشه بدانید که چه کسی پشت در خانه شماست، حتی اگر در خانه نباشید”. این قولی است که طراحان زنگ هوشمند در Ring به شما می‌دهند. رینگ یک سیستم زنگ در یا همان به اصطلاح آیفون خانگی است که به وای فای متصل است و به شما اجازه می‌دهد با استفاده از اسمارت فونتان با افراد مراجعه کننده به درب خانه صحبت کنید.

رینگ دارای یک دوربین با رزولوشن HD است و از طریق وای فای و اینترنت به اسمارت فون شما متصل می‌شود. هنگامی که یک مراجعه کننده این زنگ را به صدا در بیاورد، نوتیفیکیشنی برای شما ارسال می‌شود و یک ویدیوی زنده از فرد پشت در خانه برای شما ظاهر می‌شود. در نتیجه می‌توانید به آسانی با وی صحبت کنید.

آیفون تصویری هوشمند
آیفون تصویری هوشمند

اسپیکرهای رینگ به سیستم حذف نویز مجهز هستند تا نوید بهترین کیفیت را به خریدار بدهند. دوربین HD آن نیز دید fish-eye دارد تا محوطه بیرون منزل را به خوبی پوشش دهد و LED های مادون قرمز هم دید در شب را ممکن می‌کنند. تمامی ویدیوها می‌تواند توسط رینگ ذخیره و بعد به شما نمایش داده شود.

باتری رینگ یک سال عمر دارد و به گفته طراحانش، نصب بسیار آسانی دارد. The Ring همین حالا با قیمت ۱۹۹ دلار راهی بازارهای فروش شده است.

Tagged , , , , , ,

نوشته شده توسط شرکت فراهوشمند انرژی آرتمن

Leave a Reply

Your email address will not be published.

1 × 5 =