نخستین مجوز برگزاری دوره های آموزشی KNX در ایران

آموزش

ارسال شده توسط admin

شرکت فراهوشمند انرژی آرتمن در کنار ارائه خدمات مهندسی و طراحی، اقدام به برگزاری دوره های آموزشی ساختمان هوشمند در دو سطح مقدماتی و پیشرفته می نماید. تمامی دوره های آموزشی به صورت تئوری و عملی برگزار می گردد و سرفصل ها منطبق بر برنامه انجمن KNX می باشد. برای دریافت برنامه کلاس های آموزشی در دو سطح مقدماتی و پیشرفته، می توانید با آدرس info@smart-buildings.ir مکاتبه و یا با شرکت فراهوشمند انرژی آرتمن تماس حاصل فرمایید.

در حال حاضر دوره های زیر در مجموعه ساختمان هوشمند آرتمن برگزار می گردد:

۱- دوره آموزشی خانه و ساختمان هوشمند همراه با دریافت مدرک آنلاین KNX و ووچر رایگان نرم افزار ETS5 Lite

۲- دوره آموزشی بین المللی Basic با استاندارد KNX همراه با دریافت مدرک بین المللی از طرف انجمن جهانی KNX

۳- دوره آموزشی بین المللی Advanced با استاندارد KNX همراه با دریافت مدرک بین المللی از طرف انجمن جهانی KNX

دریافت راهنمای شرکت در دوره های بین المللی KNX آرتمن

دوره های جدید در شهرهای کشور: اصفهان، یزد، مشهد و …

 

دوره آموزشی خانه و ساختمان هوشمند

این دوره آموزشی بر اساس نیاز دانشجویان، مهندسین، افراد شاغل در شرکتهای مهندسی و علاقمندان به هوشمندسازی ساختمان طراحی شده است. سرفصل این دوره متشکل از بخش های تئوری و عملی جهت آشنایی با تجهیزات مختلف ساختمان هوشمند، نحوه طراحی عملکردها، اصول کار و نصب تجهیزات، و طراحی پروژه است. شرکت در این دوره آموزشی جهت گذراندن دوره های رسمی KNX پیشنهاد می گردد. متخصصین و مهندسین گرامی که آشنایی با تجهیزات و طراحی ساختمان هوشمند دارند، می توانند در صورت تمایل با شرکت در آزمون ارزیابی رایگان، مدرک این دوره را دریافت نمایند. جهت دریافت سرفصل دوره آموزشی و پیش ثبت نام، لطفا با شرکت تماس بگیرید و یا به آدرس info@smart-buildings.ir ایمیل ارسال فرمایید. همچنین می توانید از طریق فرم زیر ثبت نام خود را رزرو نمایید. مشاورن ما همواره آماده پاسخگویی به سوالات احتمالی شما هستند.

تاریخ دوره بعدی: مطابق تقویم آموزشی آرتمن

(لطفا تا اطلاع ثانوی، جهت دریافت اطلاعات از طریق ایمیل info@smart-buildings.ir یا artman.smart@gmail.com با ما در تماس باشید)

برنامه زمانبندی کلاسهای آموزشی شرکت فراهوشمند انرژی آرتمن

KNX Training 2017

*تغییر در برنامه ها از طریق سایت و ایمیل اطلاع رسانی می شود.

دوره آموزشی KNX Basic & Advanced

دوره آموزشی KNX تنها مدرک معتبر ساختمان هوشمند در دنیا می باشد. این مدرک تحت نظارت انجمن جهانی KNX و مطابق استانداردهای اتحادیه اروپا صادر می گردد و از امتیاز آموزشی برخوردار است. آرتمن، به عنوان اولین مرکز رسمی آموزش KNX ثبت شده در ایران، با مجوز رسمی از انجمن جهانی KNX، از ابتدای سال ۲۰۱۶ اقدام به برگزاری دوره های آموزشی KNX مطابق با سرفصل رسمی انجمن KNX نموده است. این دوره ها شامل مباحث تئوری و عملی می باشد.

 جهت دریافت سرفصل مطالب و راهنمای شرکت در دوره های بین المللی KNX، اینجا کلیک نمایید.

(لطفا تا اطلاع ثانوی، جهت دریافت اطلاعات از طریق ایمیل info@smart-buildings.ir یا artman.smart@gmail.com با ما در تماس باشید)

با توجه به ظرفیت محدود دوره ها (طبق دستورالعمل رسمی انجمن جهانی KNX)، دوره ها به صورت چهار نفره برگزار می گردد. لذا ضروری است که جهت رزرو کلاس و مشخص شدن برنامه حضور، هرچه سریعتر اقدام به پیش ثبت نام از طریق تلفن شرکت یا آدرس ایمیل info@smart-buildings.ir نمایید تا مراحل ثبت نام شما در انجمن جهانی KNX، و هماهنگی زمان آن انجام شود. توجه شما را به نکات زیر جلب می کنیم:

*تاییدیه برگزاری کلاس های بین المللی KNX در سطوح Basic و Advanced از سوی انجمن جهانی KNX برای اولین بار در ایران توسط شرکت آرتمن اخذ شده است.

* آرتمن، به عنوان برگزار کننده اولین مراسم رسمی KNX در ایران، با کیفیت ترین و معتبرترین دوره آموزشی KNX را به همه عزیزان ارائه می دهد.

* دوره های آموزشی آرتمن، با جدیدترین تجهیزات KNX  تولید سال ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ و با آخرین نسخه نرم افزاری (ETS5) برگزار می گردد. همچنین دوره ها فقط توسط مربی رسمی انجمن KNX برگزار می گردد. (تنها مرکز دارای دو مربی بین المللی)

* مطابق قوانین، جزوات آموزشی دوره های KNX همواره یک هفته قبل از برگزاری هر دوره در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.

* مزایای دوره آموزشی KNX آرتمن: دریافت مدرک بین المللی معتبر بطور مستقیم از انجمن جهانی KNX با مشخصات کشور ایران، دریافت ووچر دانگل رایگان ETS5 Lite، مدرک معتبر جهت اشتغال در شرکتهای داخلی و خارجی و یا جهت معرفی به دانشگاه های معتبر دنیا، آموزش عملی با تجهیزات از برندهای مختلف KNX و آمادگی کامل جهت اجرای پروژه ها، آموزش تخصصی نرم افزار ETS 5.5، امکان همکاری با مجموعه آرتمن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − 4 =

همکاران تجاری آرتمن، گستره ای از امکانات و خدمات را در اختیار شما قرار می دهند

همکاران تجاری